Muzycy PPNOU

Każdy z muzyków grających w PPNOU ma za sobą wieloletnią karierę sceniczną i do tej pory występował u boku największych sław polskiej muzyki. Każdy z nich jest indywidualistą. 

Kasperek (Tomasz Kasprzak)


Małomówny, mylony często z Wodeckim (zagrał go w niskobudżetowym filmie produkcji Jugosłowiańskiej). Zwrotem krytycznym w karierze Kasperka było wybranie go do rady uczniów w 1989 roku. Potem wszystko potoczyło się jak z górki.  


Ja Jacek (Jacek Ciepliński) 

Człowiek siła. Jego zamiłowanie do sportu wyczynowego, a także wyniki sportowe stanowią do tej pory fundament dla wielu początkujących wietnamskich lekkoatletów.


Gordziej (Marek Gordziej)  


Jego serce jest tak pojemne jak wieś na której mieszka. Zagrodę dzieli z dwoma kozami, psem oraz narzeczoną. W wolnych chwilach przebiera się za Gustlika.


Kończal (Piotr Kończal) 


Nikomu nie znany poznański gastronom, prosty muzyk, dziecko poznańskiej ulicy - odkąd pamięta chodzi z kluczem na szyi, niestety nie pamięta już po co. Jego wysmakowany gust muzyczny i niedzisiejsza elokwencja urzekły niejedną gwiazdę, ostatnio np. Magdalenę Gessler, która na Jego cześć nie nazwała żadnej ze swoich restauracji.